11.8.2017

Počítačové sítě

Chcete ušetřit za správu sítí a informačních systémů? Máme řešení! Specializujeme se na outsourcing ICT. Snižte si náklady a přenechte starosti profesionálům.

S čím přesně Vám pomůžeme?

 

Správa a zabezpečení sítě

Postaráme se o řádný a rychlý chod vašich počítačových sítí a interních systémů, na kterých stojí Váš byznys. Vlastní správa IT je především pro malé a střední společnosti zbytečně nákladná a složitá. Využijte náš outsourcing ICT a ušetřete čas i peníze. Pomůžeme Vám jak s komplexním zabezpečením, tak správou běhu interních systémů od e-mailového serveru přes ERP a CRM systémy. Díky nabídce outsourcingu od SimplyBEST máte k dispozici spolehlivého správce vždy, kdy to potřebujete. Neváhejte se na nás obrátit.

 

Správa a monitoring serverů Windows a Linux

Nefunkční server, problémy s připojením k informačním systémům nebo ztráta důležitých dat dokáže ochromit chod a ziskovost celé Vaší společnosti. Předejděte možným komplikacím a využijte našich služeb. Servery a interní systémy pro Vás nejen zprovozníme. V případě zájmu máme ve správě také chod, monitoring, aktualizace a pravidelné zálohy. To vše s cílem zajistit jejich bezproblémový provoz, na který se můžete spolehnout. Soustřeďte se čistě na Vaše podnikání a servery svěřte do péče nám.

 

Správa klientských stanic a periferií

V rámci našich služeb najdete také správu pracovních stanic a periferií – tiskáren, skenerů, monitorů, externích disků a podobně. Díky pečlivému přístupu odhalíme možné problémy, ještě než se objeví. Provádíme za Vás preventivní kontroly a prohlídky kancelářské a výpočetní techniky (tzv. profylaxe). Stejně tak udržujeme přehled o aktuálním stavu softwaru a počítačového hardwaru. Chcete, aby veškerá technika jednoduše fungovala? Stačí nás oslovit.

 

Konzultační služby

Využijte našich dlouholetých zkušeností v oboru informačních technologií. Poskytujeme odborné konzultace s implementací nových technologií a systémů. Směřujte na nás libovolné dotazy! Naše zkušenosti z praxe jsou Vám k dispozici. Udržet krok s IT vývojem pro Vás nebude problém.

 

Uživatelská podpora

Když se rozhodnete svěřit správu IT nám, získáte kvalifikovanou uživatelskou podporu, na kterou se můžete s klidem obrátit. Podporu poskytujeme jak přes telefon, tak osobně.

 

Reference

Dermahealth s.r.o.

Pro společnost Dermahealth s.r.o. jsme analyzovali stávající síť z hlediska zabezpečení a navrhovali optimální zabezpečení proti útoku z venčí a případnému úniku citlivých dat o klientech.

Elimat investment s.r.o.

Pro našeho klienta jsme se vyhledávali vhodného dodavatele telefonní ústředny se CRM systémem. Stáli jsme také jako odborný partner při implementaci této ústředny do vnitřní sítě. Zajišťujeme také údržbu a kongfiguraci sítě.

 

Napište nám